سایه زنوزی تهیه کننده چه آهنگ هایی بوده؟

سایه زنوزی

 

سایه زنوزی ( Saye Zonuzi ) یک آهنگساز، تنظیم کننده، تهیه کننده ایرانی است. او در سال 1373 در شهر تهران به دنیا آمد. فعالیت هنری او از سال 1390 با انتشار آلبوم "Not For Sale" که ریمیکس ایرانی از آثار Tupac بود آغاز شد. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه بود و در آن سایه زنوزی به عنوان آهنگساز، تنظیم کننده به همراه "دیتن" و "پیام" حضور داشت تحت لیبل "مشت" منتشر کرد.

 

آلبوم Fekr o Khial  از  Khalse 

پس از انتشار آلبوم "Not For Sale"، سایه زنوزی به عنوان یکی از آهنگسازان جوان و خلاق در صنعت موسیقی شناخته شد. وی تا به حال بیش از 5 آلبوم منتشر کرده است. برخی از آثار معروف او شامل آلبوم "فکر و خیال" از "سپهر خلسه" ، "بچه معروف" از آرین آرزی و سپهر خلسه می‌باشد. سایه زنوزی در آثار خود از سبک‌های موسیقی مختلفی مانند پاپ، راک، الکترونیک و موسیقی سنتی ایرانی الهام گرفته است. وی به دلیل استفاده از سمپل های پرمحتوا و بیان مسائل اجتماعی و فرهنگی در آثار خود، مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است.

 

همکاری با سیار آرتیست ها

همکاری سایه زنوزی با  Sepehr Khalse  در چند تک آهنگ ادامه پیدا کرد، سایه در کنار سپهر خلسه با هنرمندان دیگری هم به همکاری پرداخت و تک آهنگ های متعددی را منتشر کرد، مانند آهنگ های "درون" و " نفهمیدم چی شد" از "سهیل سرب"،  تک آهنگ های "آدرس" و " نوازنده" از آیین، همکاری با سینا تهم، شانو، ایمان فکری و ... . در سایر آلبوم هایی سایه زنوزی به عنوان آهنگساز حضور داشته است میتوان به آلبوم "کشش" از شانو اشاره کرد که تنظیم این آلبوم رو به همراه "موجی" انجام داده است همچنین آلبوم "برداشت" از ایمان فکری، آلبوم "این داستان ادامه دارد" از "زیراک" و... اشاره کرد.

 

تهیه کنندگی اجراهای زنده موسیقی

سایه زنوزی در ادامه فعالیت های خود توانست اجرا های زنده موسیقی رپ در در ایران تهیه کنندگی کند،یک اجرا زنده برای آلبوم "نور" که یک آلبوم گروهی بود با حضور Arian RZ, Iman Fekri,young2500و D.ezz بود،درکتار اجرا های موسیقی نوازده و دنسر های هیپ هاپی هم اجرا های خود را به نمایش گذاشتند.

پس این تجربه سایه زنوزی به عنوان تهیه کننده در کنار گروه "یک ساعت با زیرزمین" به ادامه اجراهای رپ در ایران پرداخت و توانست اولین اجرای زنده به همراه مصاحبه با حضور جمعیت را در تهران برای "هیپ هاپولوژیست (Hiphoplogist)"  و "کاگان (Kagan)" ، "سینا تهم (Sina Taham)" ، "امیرعلی A2"، ا"م سی تس" و "یحیی " برگذارکند.

میزان پلی و استریم های این آهنگساز در پلتفرم های موسیقی مانند اسپاتیفای،ساندکلود و رادیوجوان به بیش از 10 میلیون می رسد.

 

لینک این آهنگساز در پلتفرم ها:

 

soundcloud.com/sayezonuzi

instagram.com/sayezonuzi

open.spotify.com/artist/2SrEgVXXZuqlHuZGk2LXUI

music.apple.com/us/artist/saye-zonuzi/1608223249

youtube.com/channel/UCd3GqMWG1SSHxI0SzgRM90w

https://twitter.com/saye_iran

https://zil.ink/sayezonuzi

 

برای همکاری با سایه زنوزی می توانید با آدرس ایمیل زیر در ارتباط باشید:

sayezonuzi@gmail.com

 

 

 

۵
از ۵
۴ مشارکت کننده
سبد خرید