از ساندکلود (SoundCloud) چطوری پول در بیاریم؟

این روزها اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارد که شما با آن‌ها می‌توانید به هزاران موزیک و پادکست دسترسی داشته و موسیقی مورد علاقه خود را به صورت آفلاین و آنلاین گوش دهید. ممکن است از بین این اپلیکیشن‌ها شما به انواع ایرانی آن روی آورید یا از انواع اپلیکیشن‌های خارجی مثل اسپاتیفای، اپل موزیک و ساندکلود استفاده نمایید. در این مقاله قصد داریم به ساند کلو بپردازیم و ویژگی‌های مختلف آن را بررسی کنیم و مهم‌تر از همه این که قصد داریم در این مقاله راه‌های کسب در آمد از ساند کلود را مورد بررسی قرار دهیم. آیا شما می‌دانستید که می‌توان از این سرویس موزیک کسب درآمد کرد؟ پس با ما همراه باشید.

ساندکلود (SoundCloud)، یک سرویس پخش موسیقی است است که جزو 3 سرویس برتر پخش کننده موسیقی، قرار گرفته است و با استفاه از آن می‌توانید به موسیقی‌هایی دسترسی داشته باشید، که صرفا مربوط به چهره‌های معروف موسیقی نیستند. همین مسئله باعث شده تا به محبوبیت این سرویس افزوده شود. بیشترین تعداد موسیقی در این سرویس قرار گرفته است. در واقع شما می‌توانید به آهنگ‌هایی دسترسی داشته باشید که شاید در سایر سرویس‌های موسیقی پیدا نشوند.

نحوه استفاده از ساندکلود چگونه است؟

اگر قصد دارید از ساند کلود استفاده کنید، در ابتدا باید عضو سایت یا سرویس آن شده، با استفاده از آدرس ایمیل یا آیدی فیس بوک خود ثبت نام کرده و از خدمات رایگان آن استفاه کنید. البته استفاه از تمامی خدمات ساندکلود رایگان نیست و شما برای استفاده بهتر، بدون تبلیغات و با کیفیت بیشتر خدمات این سرویس، لازم است که اکانت پرمیوم آن را خریداری نمایید. چرا که عضویت رایگان در ساندکلود دارای محدودیت‌هایی است و شما نمی‌توانید با اکانت رایگان آن از تمام قابلیت‌های ساندکلود استفاده نمایید. مثلا برای استفاده رایگان از این سرویس تنها می‌توانید 120 دقیقه از از فایل‌های خود را آپلود کنید. برای استفاده بهتر و بیشتر از خدمات این ساندکلود باید اکانت ویژه آن را تهیه نمایید.

 

 فعال کردن گزینه کسب درآمد (Monetization) با داشبورد SoundCloud for Artists 

پس از خرید یکی از پلن های Next Pro یا Next Plus  برای دسترسی به درآمدزایی باید  از طریق داشبورد SoundCloud for Artists خود تنظیمات را انجام دهید.

برای کسب درآمد از آهنگ های خود لطفاً به داشبورد SoundCloud for Artists خود بروید و روی Monetization کلیک کنید.

 

برای تأیید کسب درآمد از آهنگ، وارد داشبورد خود شوید و به برگه Monetization بروید.اگه آهنگی برای شما نمایش داده نشد برروی  Sync with Soundcloud  کلیک کنید،اگر باز هم آهنگی نمایش داده نشد نیاز است چندبار صفحه رو Refresh  کنید. 

پس از نمایش آهنگ های خود،جلو هر آهنگ گزینه ی  Monetize this track وجود دارد که برای شروع کسب درآمد روی آن باید کلیک کرد و در صحفه بعدی که باز می شود، اطلاعات مربوط به موزیک خود را نیاز هست وارد کنید.

پس اتمام این مرحله پس از چند روز کاری وضعیت "Monetize this track" به وضعیت "Monetizingتغییر می کند و فرآیند کسب درآمد شما آغاز می شود.

 

 

 

 

۵
از ۵
۴ مشارکت کننده
سبد خرید